Українська

Актуально

Чудотренажер, который влезает даже в женскую сумочку

Чудотренажер, который влезает даже в женскую сумочку

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Разве есть кто-нибудь, у кого в течение жизни не было ни одной скакалки? Думаю, такого человека нет. Все в детстве прыгали на этом чудо-устройстве. Или ты – нет? Тогда пора попробовать. Через домашние заботы или загрузки на работе иногда есть угроза пропустить тренировки. И тут только дай спуску на день, потом очень тяжело заставить себя заниматься.

Далее текст на языке оригинала

Розпочнуться відмовки та причини: "З понеділка я точно почну! 100% завтра піду, сьогодні просто немає настрою", – і так далі. Але ж ми знаємо, що часом цей понеділок і це завтра не наступають ще довго! Тож так важливо не випасти із систематичності тренувань!І тут до нас на допомогу приходить диво-пристрій – СКАКАЛКА!

Перед тим як почати тренування на скакалці, потрібно познайомитися з нашою "подружкою дитинства".

Видео дня

Скакалки бувають:

  • Звичайні, найдешевші. Можуть бути з мотузки або з натуральних чи штучних матеріалів. Товщина шнура – від 6 до 9 мм. Має легкі ручки.
  • Елекронні – з лічильником у ручці (ведеться підрахунок кількості стрибків).
  • Обтяжена скакалка – призначена насамперед для тих, хто займається боксом або для розвитку швидкісно-силових характеристик (обтяженими можуть бути ручки або шнур).
  • Швидкісна – дозволяє добитися до 5–6 обертань у секунду, що за величиною спортивного навантаження відповідає навантаженню трьохкілометрового кросу.

 

Якщо ти тільки починаєш займатися зі скакалкою, то прорезинена звичайна скакалка – чудовий варіант!Не забувай про правильний підбір довжини: склади скакалку вдвоє і розташуй ручки біля паху. Згин повинен торкатися підлоги.Правила тренування на скакалці:

  1. Твої заняття в перші дні не повинні перевищувати 10–15 хвилин. За п'ятнадцять хвилин тобі вдасться спалити близько 250 калорій!
  2. Якщо з'являється задишка, треба знизити темп або робити перерви між стрибками. Але нізащо в світі не зупиняйся різко! Під час перерв, відновлюючи дихання, переходь на ходьбу.
  3. Починати стрибати потрібно з невеликою інтенсивністю рухів, щоб розігріти м'язи. Спину тримай прямо, м'язи живота напруж, не дивися під ноги. Розглядай краще, що відбувається на вулиці або милуйся картиною на стіні!
  4. Обертай скакалку правильно. Використовуй зап'ястя, а лікті намагайся притиснути до тулуба. Обертаючи скакалку, підстрибуй на носках, приземляйся на носки, пружинячи колінами. На один стрибок потрібно виконати одне обертання, якщо це звичайні стрибки.
  5. Щоби не переборщити, корисно контролювати свій пульс. Тому після закінчення стрибків поміряй пульс. Через п'ять хвилин повтори вимірювання: якщо зміни виявляться приблизно однаковими, це сигнал знизити навантаження – ігнорування таких даних небезпечно для здоров'я!
  6. Якщо ти засвоїла рівень новачка і тобі вже мало навіть 30 хвилин, радимо урізноманітнити монотонні стрибки.

 

Варіанти стрибків:- Зміна ніг: стрибати, по черзі піднімаючи то одну, то іншу зігнуту в коліні ногу.- Подвійний стрибок: на один стрибок устигнути зробити два оберти скакалкою.- Стрибки в бік: підстрибнути і переміститися вліво, під час наступного обертання – вправо, повертаючись у вихідне положення.- Перехресні стрибки: схрестити руки на рівні грудей, підстрибнути і перестрибнути через перехрещену скакалку. Другий оберт виконується як простий стрибок, руки з двох боків тулуба. Ці два стрибки рахуються як один.- Стрибки з обертанням скакалки назад: виконуються як прості стрибки, лише напрямок обертання скакалки назад. Це основні види стрибків, які прикрасять твоє тренування, зроблять його різноманітнішим. І, до речі, ніхто не забороняє вигадувати щось своє! Можеш навіть танцювати через скакалку.

Будь уважною: якщо під час стрибків у тебе виникає дискомфорт – нудота, запаморочення, погане самопочуття, болі – варто зупинити заняття.

Противопоказання:

- проблеми із суглобами, колінами, а також міжхребетними дисками;- забагато зайвої ваги;- гіпертонія і серйозні серцево-судинні захворювання;- вагітність (будь-який термін);- головний біль.

Також не варто займатися відразу після їди. Під час занять відчини кватирку, в момент кардіонавантаження важливо дихати киснем!В інших випадках скакалка є панацеєю для домашнього тренінгу! Не дозволяй цьому диво-тренажеру пилитися в шафі! Заприятелюй із скакалкою, і ти побачиш, як твої кілограмчики розтають!Бажаємо чудових тренувань! Знайди час, а не виправдання!

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Как вырастить лимонное дерево в домашних условиях: это можно сделать даже из косточки

Как вырастить лимонное дерево в домашних условиях: это можно сделать даже из косточки

Лимонные деревья можно размножать разными способами: семенами или вегетативно, черенками, прививками или отводками
Что нельзя делать перед зеркалом: 5 запретов, которые могут привести к неприятностям

Что нельзя делать перед зеркалом: 5 запретов, которые могут привести к неприятностям

Лить слезы перед зеркалом также считается плохой приметой