Українська

Актуально

Добавки с противовирусным потенциалом: какие продукты употреблять при простуде

Добавки с противовирусным потенциалом: какие продукты употреблять при простуде

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Добавки с противовирусным потенциалом.

Есть 2 важных пункта 1) чуда не будет, нельзя купить солодку и думать что не заболеете 2) они работают, все равно работают и интегративная медицина все чаще включает протоколы травы, не вызывающие резистентность, чем фарму.

Далее текст на языке оригинала

Елеутерокок - єдиний у противірусних протоколах, діє на РНК вірусу. Але може провокувати панічні атаки. Аптека, настоянка.

Монолаурин, вогонь! Руйнує віруси з ліпідною мембраною (суперкапсидом). Кокосове масло. Кокосове борошно, молоко, кокос.

Л-лізин. Замінює аргінін, частина вірусів стає нежиттєздатними. ВСІ морепродукти, арахіс, мигдаль, сири/сухе молоко, кунжут та тхіна.

EGCG - це зелений чай. Але в концентрації та якісний. Не солом’яного кольору, не сіно, не в базових пакетиках. Матча! Пригнічує активацію NLRP3.

Видео дня

Підтримка TH1 клітин. Шоломник, берберин, жовтокорінь, родіола, ехінацея. NK-клітин – рейші, астрагал, андрографіс. БАД, трави.

Кверцетин (!), лютеолін, геспередин, рутин, ресвератрол – флавоноїди. Темні, кольорові та яскраві овочі, ягоди, зелень, фрукти. Від гранату та замороженої чорної смородини до цитрусів та родзинок. Сухі теж, заморожування також. Журавлина-калина. Якісні чаї.

Солодка. Ще + печія, екземи, H. pylori, стрептококи (але вона піднімає кортизол і обережно хто із тиском). БАД, чай

Чорний кмин, вогонь! Це пряність калинджі. Знижує рівень фіброзу легеневої тканини, ІЛ-2, ІЛ-6 (знижує гістамін!). Як пряність, БАД.

Бета-глюкани. Полісахарид, розчинна клітковина, в БАД частіше відома стінки вищих грибів. У їжі - всі гриби, дріжджі (нутрішнл іст), перлова, цілісний овес. Водорості. β-глюкан збільшує фагоцитарну здатність нейтрофілів, якщо конкретно.⠀

Мелісса (!). Особливо герпеси та грип. Ефірні олії імбиру, чебрецю, сандалу сюди ж. Чай, свіжі та сухі трави. Шипшина!

Гірка диня (аюрведа) - MAP30 пригнічують проліферацію вірусу, включаючи цитомегаловірус, потенційно інгібуючи взаємодію з критичними компонентами клітини-господар.

І ще: що вищий рівень глюкози, то складніше проходить інфекція. Знижуйте нормальним харчуванням (більше білка, як мінімум, несолодкі сніданки), прогулянкою, зеленим чаєм, хромом.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

5 фактов о сигарах

Какую они имеют историю: топ 5 фактов о сигарах

Какие существуют факты о сигарах
Электрические газонокосилки: стоит ли покупать именно этот вариант

Электрические газонокосилки: стоит ли покупать именно этот вариант

Плюсы и минусы электрических газонокосилок