Українська

Актуально

Как сжечь жир, сохранив мышцы?

Как сжечь жир, сохранив мышцы?

БЛОГ

ИСТОЧНИК

"Поспорим, что ты, как и все люди, неравнодушна к своей фигуре, хочешь сжечь больше жира, не потеряв при этом ни грамма мышечной массы? Ведь именно от количества и активности мышц в твоем теле зависит скорость обмена веществ. Но знаешь ли ты, что разные методы снижения веса по-разному влияют на фигуру?И, кстати, жир и мышцы они тоже сжигают по-разному!

Далее текст на языке оригинала

Швидкість схуднення

Чим швидше ти худнеш, тим більша ймовірність того, що ти просто втрачаєш воду і м'язи, а не жир. Облом? Оптимальна швидкість схуднення – не більше 2 кг на тиждень. Тому якщо ти хочеш схуднути до літа на десять кілограм – поспішай! У цьому допоможе наша програма. Зваж, що, перевищуючи цю швидкість, ти будеш втрачати м'язову масу. Це означає, що створювати сильний дефіцит калорій небезпечно – розпочнеш втрачати м'язи. Краще скидати вагу плавно і рівномірно.

Видео дня

Дієта

Хто з нас не намагався схуднути лише за допомогою дієти? Багатьом ліньки займатися, їм здається, що це забирає безліч сил і часу. Однак, якщо ти сидиш на дієті і не тренуєшся, попрощайся насамперед з м'язами. Звичайно, буде йти і жир, особливо якщо ти посадила себе на "голодну пайку" або взагалі перестала їсти, але пам'ятай, що ті, хто худнуть занадто швидко або пропускають приймання їжі, втрачають здебільшого м'язову тканину.Ці дані підтверджені дослідженням Американської Національної ради з фітнесу (NCSF), а їм можна сміливо довіряти!

Дієта плюс вправи

Більшість експертів, у тому числі NCSF, рекомендують використовувати для схуднення сукупність дієти і фізичних вправ. Крім необхідних кожному кардіонавантажень, які допомагають спалювати калорії, додай силові навантаження, які допоможуть тобі наростити м'язи і зберегти своє тіло від втрати м'язів разом із жиром. Тут усе просто – ті, хто займаються кардіо, втратять менше м'язів, ніж ті, хто просто сидить на дієті, при однаковій кількості вживаних калорій. Ну а ті, хто додасть силові навантаження у свій розклад, збереже і примножить свою м'язову масу.До речі, май на увазі, що плюс м'язової маси полягає в тому, що на її "обслуговування" витрачається більше калорій, ніж на жир. Виходить, що, навіть лежачи на дивані за переглядом серіалу, ти спалюєш більше калорій, якщо м'язів у тебе багато.

Паливо для м'язів

Коли ти тренуєшся, головне паливо для твоїх м'язів – глюкоза і жир. Глюкозу забезпечують вуглеводи у твоєму раціоні. Коли ти займаєшся спортом, м'язи беруть глюкозу з твоєї крові, а також використовують енергію з ненависних жирових відкладень. Низькоінтенсивні вправи сильніше спалюють саме жир, а коли інтенсивність тренування збільшується, м'язи починають використовувати більше глюкози з крові і менше жиру з жирових клітин. Тож краще комбінувати високо- і низькоінтенсивні активності.

Отже, найкращий спосіб втратити якнайбільше жиру, зберігаючи якнайбільше м'язів, – комбінувати дієту, кардіо і силові тренування. І пам'ятай, що худнути більше 2 кг на тиждень – спокусливо, але шкідливо! Не обманюй сама себе – неможливо всю зиму їсти плюшки і булочки, а потім за тиждень "схуднути до літа!".

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Наращивание или ламинирование ресниц: какой метод лучше

Наращивание или ламинирование ресниц: какой метод лучше

Понимание нюансов каждого метода и их последствий
Наиболее 'турбулентные' маршруты: специалисты назвали список рейсов

Наиболее "турбулентные" маршруты: специалисты назвали список рейсов

Около 65 000 рейсов ежегодно сталкиваются с умеренной турбулентностью.