Українська

Актуально

Как выбрать действительно полезный йогурт

Как выбрать действительно полезный йогурт

БЛОГ

ИСТОЧНИК

В чек-лист наиболее полезных и природных источников укрепления иммунитета должны входить кисломолочные продукты. Они содержат много пробиотиков – "живых культур" полезных бактерий, помогающих сохранить здоровый баланс микрофлоры кишечника, усиливают иммунную систему человека. Ведь именно в кишечнике находится 70% всех иммунных клеток. Поэтому защитные силы человека во многом зависят от состояния микрофлоры, которую можно поддерживать кисломолочными продуктами.

Далее текст на языке оригинала

За вмістом білків та жирів кисломолочні продукти практично не відрізняються від молока. А ось їх засвоєння з кефіру та йогурту вище завдяки дії кисломолочних бактерій, які роблять білок молока і молочний цукор легкотравними.

Різні кисломолочні продукти відрізняються за своїм складом, а значить користю, яку вони принесуть.Тому не однаково, який продукт ви виберете.

Видео дня

Прикладом хороших та популярних кисломолочних продуктів є йогурти.

Як вибирати кращий продукт:

☑ Купуйте натуральний йогурт без наповнювачів - фруктових сиропів, шоколаду, тощо.

Хоча асортимент таких продуктів вражає. Всі вони, як правило, смачні, але ... на жаль, містять багато цукру, штучних ароматизаторів і смакових добавок. І яка тоді від них користь, про що говорити?

Такі продукти не слід давати дітям і вагітним жінкам. Краще придбати натуральний йогурт додати в нього свіжі або заморожені фрукти та ягоди.

Перевіряйте жирність.

Частина йогуртів виробляється з молока де вміст жиру 1,5-6%, а є і з знежиреного. Як правило, виробники люблять вказувати про це словом "light".

Треба знати - йогурт, що не містить жирів позбавлений цінних розчинних в жирах вітамінів, таких як A, D, E, K. Та й кальцій засвоюється значно гірше.

Тому краще купувати низькожирні продукти (1,5 - 2,5%) ніж знежирені.

Звертайте увагу на склад і кількість молочнокислих бактерій в продукті.

Дані про склад мають бути на упаковці. Одні йогурти можуть містити лише ацидофільні бактерії (вони населяють головним чином тонкий кишечник), а інші, крім того, біфідобактерії (вони живуть у товстому кишечнику). Останній продукт кращий, має більше користі оскільки організму необхідні і ті і інші бактерії.

Треба знати, що біфідобактерії в молочному середовищі не розмножуються. Їх просто додають в продукт. З плином часу бактерії гинуть. І чим свіжіший йогурт, тим більше в ньому біфідобактерій.

Тому зважайте на термін зберігання!

Це чи не основний індикатор натуральності продукту. Вибирайте ті йогурти, які мають невеликий термін придатності - 14, максимум до 30 діб. В них більше живих бактерій, що робить їх більш цінними.

Більш корисним є натуральний йогурт, який можна самому приготувати в домашніх умовах.

Краще йогурти включати до складу перекусу.

Вживання натуральних йогуртів може бути добрим рішенням для тих людей, у яких виникла непереносимість лактози. Якщо вона не має значних проявів, то багато хто з непереносимістю в змозі безпечно їх приймати. Після процесу молочнокислого бродіння рівень лактози в йогурті значно знижений.

У разі алергії на білок коров'ячого молока кисломолочні продукти людям не підходять.

В якості заходів профілактики, особливо зараз, перед настанням сезону простуд та ГРВІ, бажано регулярно вживати кисломолочні продукти - джерела пробіотиків.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Новый закон может ограничить 'неприятности' парковки на тротуаре в Шотландии

Новый закон может ограничить "неприятности" парковки на тротуаре в Шотландии

Шотландия лидирует в штрафах за парковку на тротуарах
Горячие источники от всех болезней: 5 типов термальных вод и что они лечат

Горячие источники от всех болезней: 5 типов термальных вод и что они лечат

В этих водах есть минеральные вещества, соли и даже природная радиация
5 преимуществ фундука для вашего здоровья

5 преимуществ фундука для вашего здоровья

Фундук – полезный орех, происходящий из дерева корилус