Українська

Актуально

Поза красоты: как спать, чтобы выглядеть на 10 лет моложе

Поза красоты: как спать, чтобы выглядеть на 10 лет моложе

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Что мы только не делаем, чтобы сохранить свою красоту и молодость: скупаем витрины магазинов косметики, заполняем все полки ванной кремами, практикуем различные упражнения для лица или наносим "полезные" маски, чтобы выглядеть утром "свежей".

Далее текст на языке оригинала

Але, якщо один із найбільших секретів поліпшення стану шкіри та ефективною альтернативою б'юті-послуг з антивіковим ефектом полягає в тому, щоб лягти та подрімати? Про цю маловідому, але дуже дієву методику ми й поговоримо.

Головне – сон

Ми нехтуємо своєю головною "пігулкою молодості" — сном! Так, це той самий дієвий косметичний медикамент, який може дозволити собі кожен, достатньо зрозуміти його важливість і нормалізувати на практиці. Здоровий нічний сон відповідає за відновлення епідермальних процесів та робить внесок в індивідуальний біологічний процес старіння.

Видео дня

Процеси "самолатання" організму не зупиняється уві сні, мозок та клітини не сплять жодної хвилини. В стані сну вони переключають свій фокус діяльності на відновлення, поки тіло відпочиває.

У людей з недостатнім сном, рівень трансепідермальної втрати води (TEWL) значно вищий. У той час, коли після дії ультрафіолетових променів у людей з достатніми показниками сну, відновлення еритеми на 30% вище.

Чим це зумовлено?

На 3 і 4 стадіях сну NREM запускається процес відновлення та репарації. Тобто, виснажені вдень клітини, м'язи та тканини "відроджуються" вночі.

Під час сну також підвищується рівень колагену (найбагатшого білка в організмі) та мелатоніну, що сприяє:

  • зростанню та відновленню клітин;
  • відновленню шкіри, пошкодженої від ультрафіолетових променів.

У виробництві колагену важливим компонентом є гормон росту HGH.

Це "ботокс природи", що володіє потужним засобом омолодження клітин, тканин і функцій органів всього тіла.

Гормон росту відповідає за безліч важливих складових у нашому організмі:

  • регулювання метаболізму;
  • підтримка сильного імунного функціонування та забезпечення захисту від вікових захворювань, таких як: хвороби серця та діабет;
  • вироблення гіпофіза у підстави хребта, зростання м'язів і тканин;
  • підвищення якості зовнішнього вигляду шкіри та уповільнення процесу старіння.

Гормон росту має антивікову силу! Достатньо якісно спати, щоб запустити процес омолодження зовнішнього вигляду та підтримання здорового стану шкіри.

Неякісний хронічний сон та бажання гарно виглядати — несумісні поєднання.

Недосип провокує ознаки природного старіння (передчасне старіння), знижує бар'єрні функції шкіри, уповільнює процеси відновлення після стресових факторів навколишнього середовища та знижує задоволення зовнішнім виглядом.

– Навіть одна ніч неякісного сну може стати фатальною! Достатньо однієї ночі, щоб стали помітними або з’явилися навислі повіки, набряклості навколо очей, блідість та сухість шкіри, дрібні зморшки та тонкі лінії, опущені куточки рота.

Існують 2 ключових інструменти для збереження молодості та краси під час сну:

1. Індивідуальна норма сну

Щоб не уповільнювати процеси відновлення шкіри, потрібно висипати свою індивідуальну норму сну. Важливо не допускати сон менше 6 годин. Також, важливо, щоб сон уночі був консолідованим, тобто не переривався пробудженнями, після яких вам складно одразу заснути. У середньому здоровий сон має тривати не менше 7-9 годин. Однак, зазначена норма індивідуальна і може бути більша.

2. "Поза краси"

Проводити 7-9 годин сну у "позі краси", завдяки якій в організмі не порушуватиметься водний баланс і кровообіг.

Не рекомендується:

  • спати на боці, оскільки це призводить до появи зморшок у зоні декольте та зоні обличчя, на стороні якої ми спимо;
  • спати на животі, оскільки це провокує хронічний циклічний набряк, посилює процес появи зморшок навколо очей, губ, на лобі.

Рекомендуємо обирати сон на спині.

Така поза оптимізує гідратацію та кровообіг, в результаті зменшує затримку рідини в організмі, запобігає зневодненню та появі набряклості навколо очей.

Якщо ви не висипаєте свою норму сну, спите недостатньо, спите на боці або животі або нехтуєте сном заради побутових справ — ваш час для красивих змін, які нададуть впливовий позитивний фідбек функціонуванню вашого організму.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Сравнение автомобилей BMW и Mercedes

BMW и Mercedes: какую они имеют разницу

Какие существуют различия между этими марками авто
Как быстро высушить фрукты без электросушилки: три эффективных лайфхака

Как быстро высушить фрукты без электросушилки: три эффективных лайфхака

Использование духовки для быстрого высушивания фруктов является эффективным методом
Приметы и поверья

Как правильно обращаться с посудой: народные приметы

Существующие приметы о посуде