Українська

Актуально

Правила пользования холодильником: как правильно хранить продукты

Правила пользования холодильником: как правильно хранить продукты

БЛОГ ИСТОЧНИК

Инструкция к холодильнику.

Все просто и как на поверхности, но культуру пищи и правила безопасности на кухне не все изучали с детства. На уровне немного ближе к научному мы знаем, что теория гигиены и стерильности провальна. Но и важно для того, чтобы не активизировались процессы, приводящие к болезням, спровоцированным бактериями, важно выполнять всего 4 принципа:

Далее текст на языке оригинала

1 – Чистота. Мити руки та поверхню кухні, руки після телефону, грошей чи ввечері безлад після не прибраного сніданку - не ок

2 – Поділ. Сире м’ясо та риба знаходяться ізольовано від інших продуктів.

3 – Безпека. Мясо, птахів, рибу готують до безпечної внутрішньої температури. Так, є культури із севіче, тартарами, крудо, я теж люблю, але там якість виходить вперед і відповідальність лягає на того, хто обирає. Чи готує.

Видео дня

4 – Охолодження. Пункт користування холодильником даю:

Сира, недоготовлена ​​їжа (особливо птах, м’ясо, риба) – завжди ризики хвороб харчового походження. Їжа надоброблена (сосиски) – зниження поживної цінності. Правда завжди посередині) але правила треба знати. Пильну увагу – вагітні, діти та старші. Сьогодні детальніше я розповім про 4 пункт, охолодження.

⁃ Не переповнюйте холодильник. Холодне повітря має циркулювати.

⁃ Підтримка постійної температури холодильника 4,5 С або нижче – один з найефективніших способів знизити ризик хвороб харчового походження.

⁃ Температура морозильної камери -17°С або нижче.

⁃ Охолодіть або заморозьте м’ясо, птицю, яйця та інші продукти, що швидко псуються, як тільки ви принесете їх додому з магазину.

⁃ Не залишайте сире м’ясо, птицю, яйця, приготовлену їжу або нарізані свіжі фрукти або овочі при кімнатній температурі більш ніж на 2 години перед тим, як покласти їх у холодильник або морозильну камеру (1 година при температурі вище 30С).

⁃ Не розморожуйте продукти за кімнатної температури. Є три безпечні методи: в холодильнику, в прохолодній воді і в спец режимі духовки/печі. Розморожене в холодній воді або печі потрібно швидко приготувати.

⁃ Залишки їжі зберігають у неглибоких ємностях, щоб швидше остигли. Leftovers слід викинути за 3 дні; сирий птах та фарш – 1-2 дні.

⁃ Овочі, зелень, фрукти та ягоди - відділ при високій вологості

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Блогерша показала 11 лайфхаков, как защитить себя в номере, но они рассмешили пользователей

Блогерша показала 11 лайфхаков, как защитить себя в номере, но они рассмешили пользователей

Каждый год женщины страдают от нападений на круизных лайнерах и гостиницах
Советы для владельцев домашних питомцев

Можно ли мыть кота шампунем для людей: советы от экспертов

Вопрос, возникающий у многих владельцев домашних животных