Українська

Актуально

Что делать, чтобы не заболеть раком

Что делать, чтобы не заболеть раком

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Рак – вторая причина смертности после болезней сердца и сосудов. Мы много раз слышали, что болезнь легче предупредить, чем лечить, и это особенно касается рака.

Клетки с мутациями непрерывно образуются в нашем организме, но в большинстве случаев они обезвреживаются.

Далее текст на языке оригинала

Для цього існує декілька механізмів знешкодження:

або запрограмована смерть клітини, яку організм "вмикає", коли клітина хвора або не життєздатна, або становить загрозу для життя людини своїм подальшим ростом та неконтрольованим розмноженням (мутована клітина);

репарація (відновлення) ушкодженої ДНК;

макрофагально_лімфоцитарна система, яка здатна знайти та знищити клітину-мутанта.

Рак (канцерогенез) не розвивається в один день.

Він має три стадії, які мають зв'язок із харчуванням:

1. Ініціації.

2. Промоції.

Видео дня

3. Прогресії.

На першій стадії характерним є ушкодження ДНК, мутація генів, і утворення злоякісної клітини, тієї єдиної, з якої і починається весь подальший ріст.

Причиною можуть бути віруси, надмірне перебування на сонці влітку, дія хімічних сполук.

І все це посилюється при гормональних порушеннях, шкідливих звичках (куріння, зловживання алкоголем), дефіциті вітамінів, біологічно активних речовин, клітковини в харчуванні, порушенні детоксикаційної функції печінки, слабкому імунітеті.

На другій стадії велике значення мають запалення в організмі, нездорові продукти, продукти з надміром прозапальних речовин (#транс-жири, #смажена їжа, надмір омега-6 жирів), та продуктів, які порушують кишечну мікрофлору.

На третій стадії починається ріст клітин, їх посилене живлення та метастазування. Спочатку клітина-мутант живиться речивинами, які активно поглинає через свою клітинну мембрану, а потім, вирісши в розмірах, потребує більшого -- власної судинної сітки, яка живитиме її до тих пір, поки живий господар, в тілі якого вона паразитує.

Наш спосіб життя, їжа, звички -- це потужний потенціал, один із найважливіших у профілактиці.

ХАРЧУВАННЯ та маса тіла мають особливо важливе значення.

1. Жири. Надмірна їх кількість та переважання нездорових (транс-жирів, насичених, продуктів смаження (бензпірени) -- провокують розвиток та ріст гормонозележних пухлин -- молочної залози, простати, матки, товстої кишки.

2. Копченості. Є винуватцями раку шлунка та стравоходу.

3. Червоне перероблене м'ясо (ковбаси, сосиски). Нітрит натрію перетворюється на нітрозамін, потужний канцероген, особлива мішень -- шлунок та кишечник. Сіль також у надмірній кількості (понад чайну ложку в день) причетна до раку шлунку та кишечника, не кажучи вже про серцево-судинні.

4. Алгоголь. Стравохід.

5. Ожиріння. Дуже небезпечне для жінок, оскільки стимулює рак молочної залози та матки.

6. Солодщі. Спричинюють ушкодження білків, запальні процеси, що є основою онкозахворювань.

АНТИМУТАГЕННЕ ХАРЧУВАННЯ

1. Багате клітковиною. Вона поглинає багато мутагенів, нормалізує гормональний стан, зменшує токсичне навантаження на організм. Тому не ігноруйте свіжі, варені та квашені овочі, висівки, бобові та злакові.

2. Передбачає зелень. Хлорофіл листя є сильним антиканцерогеном.

3. Багате омега-3 жирами. З них складається клітинна мембрана, яка захищає від проникнення ткосинів та канцерогенів. Тому риба морська, риб'ячий жир-- це не лише гарні слова, але і серйозний захист.

4. Корисні жири, які не окислюються та мають протизапальну дію. Оливкова олія, додана в салат -- це не лише смачно, але і корисно.

5. Різнокольорові овочі, ягоди та фрукти. Багаті біофлавоноїдами, які не лише мають протизапальні властивості, але позитивно впливають на кишечну мікрофлору та посилюють репараційні процеси.

ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ

Найпростіша прогулянка, їзда на велосипеді, вправи зменшують я ризик 13 видів раку, на 27% знижує ризик раку печінки, на 26% - раку легенів та на 23% - раку нирок.

КУРІННЯ.

Воно вбиває, справа лише в часі. І це не лише рак легенів.

ПЕРЕВІРКА СТАНУ ЗДОРОВ'Я

Це і регулярні аналізи крові, сечі, УЗД органів черевної порожнини, мамографія, але і вакцинація, зокрема, від раку печінки та шийки матки.

Багато людей, яким виставлений діагноз "рак" готові до найекстремальніших кроків та дій, щоб повернути здоров’я. Більшість здорових людей не готові відмовитись від смаженої сосиски, сигарети та знаходять десятки відмазок, щоб не одягнути спортивну форму.

Це наші ТАРІЛКА, в яку ми кладемо їжу, СКЛЯНКА, в яку наливаємо напої, ГОЛОВА, яка приймає рішення та робить вибір, РУКИ, які пакують візок у супермаркеті та розплачуються на касі -- ось наші друзі або навпаки.

І навіть тоді, коли вже виставлений діагноз рак, варто поборотися за своє життя. І тут також ЇЖА має велике значення. Таку профілактику називають вторинною і вона спрямована на зниження ризику рецидивів, покращення самопочуття пацієнта, набору маси тіла, збільшення енергії.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Как вывести пятна от краски для волос из одежды: эффективные советы

Как вывести пятна от краски для волос из одежды: эффективные советы

Используя эти простые домашние средства, вы можете попрощаться с пятнами от краски для волос
Правильное хранение муки: народные поверья

Правильное хранение муки: народные поверья

Мука, традиционно считающаяся символом богатства, имеет важное значение, когда речь идет о привлечении финансового процветания
До или после тренировки: идеальное время для потребления протеина

До или после тренировки: идеальное время для потребления протеина

Человек должен получать определенное количество белка каждый день