Українська

Актуально

Действительно ли яйца забивают сосуды? Развеиваем мифы

Действительно ли яйца забивают сосуды? Развеиваем мифы

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Человечество так сильно любит яйца, что посвятило им специальный день в году. Потому что яйца этого заслуживают. Правильно приготовленные – это профилактика и лекарства для всего тела, обновление каждой клетки.

Далее текст на языке оригинала

Особливо цінні яйця для життєво важливих органів: мозку та печінки, бо лецитин та фосфоліпіди покращують їхні функції, в результаті чого стає кращою пам'ять, концентрація уваги, настрій, сон, свіжішим колір обличчя, стрункішає фігура.

Корисні для людей будь-якого віку, але для дітей - особливо.

Але. Багато людей відмовляються від вживання яєць, живучи в полоні міфів, що від яєць судини забиваються "бляшками". Натомість преспокійно їдять батони, пластівці, круасани, цукерки, тістечка, варення, п'ють "домашні" компоти з цукром і столовими ложками навертають мед, смажені биточки, котлети. А ще - непомірно їдять солодкі фрукти, вважаючи, що чим більше, тим краще". А яєць уникають.

Видео дня

Всі мої дорослі пацієнти здають аналіз крові на ліпідограму, а останнім часом роблять також і дуплексне сканування сонних артерій з визначенням товщини комплексу інтим медіа (КІМ). Ці показники є одними з переліку так званих маркерів старіння.

І результати мене дуже засмучують. Оскільки людина може почувати себе і зовні виглядати цілком здоровою, і стандартний аналіз крові та сечі бути в нормі, то все інше показує невеселу картину.

За моїми спостереженнями, понад 80% пацієнтів мають атеросклеротичні ураження артерій. В деяких - бляшки наполовину перекривають просвіт. Не дивно, що і голова болить, і погано спиться, і важко ходиться, і печінка збільшена, і "проблеми з тиском".

Тому сьогодні ввечері, о 21.00 в прямому ефірі будемо говорити про харчування при атеросклерозі.

Це серйозна тема і реально стосується кожного.

А зараз Вам бажаю гарного дня, поменше солодощів, смаженого, побільше - овочів, зелені, прогулянок серед осіннього листя і хорошого настрою, бо життя прекрасне!

МІЙ СНІДАНОК.

- Яйце.

- Морська капуста (стільки, скільки намоталось на виделку).

- Квашена капуста (стільки ж).

- Помідори свіжі і шматочки бринзи.

- Салат із свіжого буряка, моркви, цибулі, листя салату, листя буряка (мікрозелень), петрушки, авокадо, оливкова олія extra virgin, трошки бальзамічного оцту.

ДІЯ НА ОРГАНІЗМ.

Такий сніданок багатий збаланованим білком (яйця), мононенасиченим жиром, цінною олеїновою кислотою (оливкова олія і авокадо), йодом, альгінатами і трегалозою (морська капуста), фолатами (зелень і авокадо), пребіотиками (морська і квашена капуста), фітонутрієнтами (кольорові пігменти овочів), клітковиною (всі рослинні компоненти).

Все це разом забезпечує живлення мікрофлорі кишечника, зміцнює кишковий імунітет, запобігає застою жовчі в жовчному міхурі, має протизапальний ефект.

А це означає, що ні печінка, ні мозок не будуть навантажені всяким непотребом, як це буває, коли наїсися батону із салямі, перехопиш (від "стресу") 2-3-5- цукерок в офісі похрупаєш бубликів чи крекерів і пообідаєш смаженою "катлєтою".

Один із висновків: хочете бути здоровими - беріться за яйця! Про інше поговоримо ввечері.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Какие ароматные цветы посадить в саду: 4 растения, которые достойны внимания

Какие ароматные цветы посадить в саду: 4 растения, которые достойны внимания

Если вы предпочитаете лианы, а не кусты и цветы, глициния станет отличным вариантом
Как хранить вещи в шкафу, чтобы уберечь их от моли: 3 полезных лайфхака

Как хранить вещи в шкафу, чтобы уберечь их от моли: 3 полезных лайфхака

Чтобы отвадить моль от одежды, разложите в шкафу кедровые бруски или саше с лавандой
Как отмыть тесто с посуды: полезный лайфак

Как отмыть тесто с посуды: полезный лайфак

С помощью этого простого трюка вы сможете быстро отмыть посуду и даже справиться с пятнами от теста на одежде