Українська

Актуально

Мало едите, а вес растет. Что делать?

Мало едите, а вес растет. Что делать?

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Часто я слышу на первой встрече с пациентом вопрос: "Почему так? Я мало им, но вес не падает, а даже растет!?"

Давайте разберемся, почему нельзя мало есть при похудении во избежание ошибок. Есть несколько причин, почему вес не снижается:

Далее текст на языке оригинала

 

- Головна причина - зміна метаболізму при обмеженому харчуванні.

Коли людина сидить на "голодній" дієті, то калорійність споживаної нею їжі низька, створюється дефіцит калорій. Організм не може повноцінно функціонувати і сприймає дефіцит речовин як аварійний стан, стрес. Під час стресу від нестачі їжі в корі надниркових залоз виробляється гормон кортизол, який викликає, по-перше, розпад м'язової тканини (м'язи "горять"), а по-друге, затримку води в організмі. А це вже впливає на якість тіла!

Крім того, при нестачі їжі, падає активність гормонів щитовидної залози. Сповільнюється швидкість метаболізму і організм починає запасати енергію у вигляді жиру.

Видео дня

- При харчуванні на 800-1000 калорій буде постійне відчуття голоду, в результаті чого чекає зрив і переїдання! І скинуті кілограми швидко повертаються, а іноді додається ще пара нових.

- Така ж картина буде, якщо сильно обмежувати складні вуглеводи і жири! Організм не отримує потрібну енергію і ввечері з'являється сильне відчуття голоду і бажання з'їсти ласощі, швидкі вуглеводи, щоб швидко отримати енергію.

- До того ж при дефіциті харчування організм отримує недостатньо жирів (через калорійність багато хто прибирає жири з раціону), тому погіршується стан шкіри, починає випадати волосся, а також можуть виникнути порушення гормонального фону, нерегулярні місячні і в майбутньому схуднути буде набагато складніше!

Щоб не порушити метаболізм корисніше і ефективніше харчуватися збалансовано з достатньою кількістю жирів, вуглеводів, білків і калорій. Не потрібно мучити свій організм. Мало їсти - не значить швидше схуднути! Так, короткочасний результат буде, але потім втрачені кілограми швидко повернуться! Тому, щоб нормалізувати свою вагу – треба їсти. Правильно їсти.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Как получить хороший урожай огурцов: натуральные удобрения для рассады

Как получить хороший урожай огурцов: натуральные удобрения для рассады

Именно перед посадкой необходимо внести удобрения