Українська

Актуально

Не станет ли талия шире упражнений?

Не станет ли талия шире упражнений?

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Давайте разбираться от чего вообще ширеет талия.

Далее текст на языке оригинала

Наша талія ( найвужче місце на животі) має шари: внутрішні органи, мязи, жировий шар.

1. Якщо про мязи. Мязи збільшуються в обємі, за умови : навантаження і вага з якою відбувається вправа - велика. Додаткова гантель наприклад на 5 кг. Прямий м’яз живота перетворюється на куби але поперековий м’яз, який "затягує" талію не такий "товстий". Косі мязи теж досить тоненькі. Це не м’ясиста спина чи ноги, що ростуть активно від вправ із вагою.

2. Мязи ростуть в розмірі ( це називається гіпертрофія), коли кількість ккал, що входить в нас більша ніж ті що ми витрачаємо. Тобто м’язам є із чого рости за умови великих навантажень. Нахили всторону -це не велике навантаження. Навіть якщо в кожній руці по 3 кг.

3. Іноді можна побачити як сильно накачані чоловіки і жінки мають прям надутий живіт хоча і з кубами пресу. Це часто ознака прийому доп стимуляторів росту м’язів. І це не протеїнчик ;) Не приймаєте нічого і не буде здаватися перекачаним живіт.

Видео дня

4. Талія стає широкою коли є молочниця та вздуття. Ідемо до лікаря. Проблеми з КШТ – ідемо до лікаря.

5. Коли діастаз. Про це буде окремий пост. Ідемо до хірурга зашивати або вчимося жити із цим.

6. Жировий шар. От він необмежений. Росте і росте від того самого профіциту ( надлишку- протилежність дефіциту) ккал. Він росте вперед, на боках, на спині. Внизу і вверху живота. Зверху на тренованих м’язах і на нетренованих. От цей шар можна зменшувати і збільшувати легко, на відміну від розміру м’язів. Корегувати їжею звичайно.

7. Рятівне коло навколо талії, ознака того, що ви їсте більше ніж потрібно їсти вашому організму для гарного функціонування. Ви переїдаєте. Тіло не потребує цієї енергії і накопичує про запас. Одразу уточнюю, що невеличкий животик, трошки жиру внизу живота- це норма і ознака нормального статевого здоров’я.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Астрологический прогноз для уверенности и самооценки

Эти знаки зодиака станут более уверенными в себе в 2024 году

Прогноз для Козерогов, Рыб и Львов
Что подарить любимому: варианты подарков, которые порадуют любого мужчину

Что подарить любимому: варианты подарков, которые порадуют любого мужчину

Выбрав одну из этих идей подарков, вы можете гарантировать незабываемый и успешный праздник для особых мужчин в вашей жизни
Почему отбеливатель и уксус не подходят для всех типов уборки

Почему отбеливатель и уксус не подходят для всех типов уборки

Почему универсальный раствор не всегда эффективен?
Как подготовить собаку к долгой разлуке: важные советы

Как подготовить собаку к долгой разлуке: важные советы

Что делать, когда нужно уехать без питомца