Українська

Актуально

Правила идеального похода за продуктами в супермаркет

Правила идеального похода за продуктами в супермаркет

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Решила отправиться в супермаркет? Хорошая идея! Прогуливаясь по улочкам супермаркета, так и хочется купить все, что лежит в яркой цветной упаковке и имеет красивое название. Но если ты следишь за своей фигурой, то к выбору продуктов нужно подходить осознанно!

Далее текст на языке оригинала

Правила ідеального походу за продуктами:

Склади список продуктів заздалегідь. Йди чітко за списком. Це допоможе уникнути імпульсивних покупок і зменшить твої витрати на харчування.

Більшу частину повинні займати сезонні свіжі овочі або будь-які заморожені, але після шокового замороження. Розраховуй на 500–600 г на день.

Купуй свіжу зелень раз на кілька днів. Вона повинна обов'язково бути в твоєму щоденному меню. Але вона швидко в'яне, тому на тиждень уперед закупити не вийде.

У кошику завжди повинні бути фрукти та ягоди. Ягоди можна купувати заморожені, додавати їх у каші або робити з них соуси, змішавши з ложкою меду і насінням льону, наприклад.

Видео дня

З білкових продуктів обирай лише цільні: філе або ціла риба, м'ясо птиці, яйця, морепродукти. Жодних готових фаршів, паштетів та напівфабрикатів. Рибу краще купувати свіжу і заморожувати самостійно.

Джерела складних вуглеводів повинні обов'язково бути в раціоні: цільні крупи, макарони з твердих сортів пшениці, бобові, хліб без дріжджів (на заквасці) з цільного зерна або цільнозернові хлібці.

Кисломолочні продукти вибирай середньої жирності (не знежирені!). Сири краще брати до 30% жирності. Якщо є часткове несприйняття лактози, заміни кисломолочні продукти на рослинне молоко і вершки.

Чиста вода без газу повинна завжди бути в твоєму полі зору. Щонайменше 1–1,5 л на день, не рахуючи спорту.

Щоб мати корисний жир у раціоні, закупи різні види рослинних нерафінованих олій, оливкову олію холодного віджиму, масло вершкове мін. 82%, олію гхі, кокосову олію, авокадо, сире насіння, горіхи;

Забажалося солодкого – купуй натуральний мед, сухофрукти (важливо – не замочені в цукровому сиропі!), чорний шоколад 80%.

З напоїв обирай якісний розсипчастий чай, натуральну каву, збори трав, натуральну корицю, м'яту, імбир, лимон для запарювання;

Але головне правило – не ходи в магазин голодною! Це дозволить адекватно оцінити потребу в продуктах і не купувати імпульсивно некорисну для тебе їжу. Пам'ятай! Здорове харчування починається з вибору корисних продуктів!

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Пять освежающих летних напитков с электролитами

Пять освежающих летних напитков с электролитами

Эти пять богатых электролитами напитков - вкусные и гидратационные варианты в жаркий сезон
Как избавиться от моли в шкафу: эффективные способы

Как избавиться от моли в шкафу: эффективные способы

Подойдут кедровые бруски или стружка содержат натуральные масла, которые отпугивают насекомых.
5 растений для природного сияния вашей кожи

5 растений для природного сияния вашей кожи

Все эти растения имеют ряд преимуществ для кожи