Українська

Актуально

Как похудеть во сне: простые правила

Как похудеть во сне: простые правила

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Вы правильно питаетесь, тренируетесь и даже проходите 10 тысяч шагов в течение дня — а желаемой цифры на весах до сих пор нет? Причина может быть в недостаточном количестве сна. Похудение и ночной отдых связаны. Объясним, как худеть во сне.

Далее текст на языке оригинала

Гармонійні стосунки

Схуднути під час сну допоможе гормон соматотропін. Саме він відповідає за нарощування м'язової маси. До того ж робить це завдяки переробленню жирових запасів. Але соматотропін — гормон “вибагливий". І працює, лише якщо ви:

лягаєте спати до 23.00;

відпочиваєте вночі 7-8 годин;

їсте за 3 години до сну.

Виконуйте ці прості правила — і “подружитесь" із соматотропіном. Він не тільки допомагає схуднути під час сну, але й пришвидшує обмін речовин, зміцнює імунітет і сповільнює старіння.

сон і схуднення

Восьмигодинний робочий сон

Видео дня

Факт: недосипання провокує надмірний апетит. І тут теж причетні гормони. Якщо ви спите недостатньо, знижується рівень “вічно голодного" пептиду-1. Він подає мозку сигнал про те, що з'їдено мало. І щойно ви прокидаєтеся, він змушує вас покласти на тарілку більше їжі, компенсуючи відсутність нормального сну.

Ще процесу схуднення заважає кортизол — гормон стресу. У разі відсутності повноцінного здорового сну рівень кортизолу підвищується. Він блокує набір м'язової маси, руйнує білки та підвищує рівень глюкози в крові. Це також не дає вам позбутися зайвих кілограмів.

Висипайтеся (7-8 годин, пам'ятаєте?) — і ваші гормони будуть задоволені вами, а ви — своєю вагою.

Якість сну безпосередньо впливає і на вашу фізичну активність. Спите мало і погано — сил займатися спортом наступного дня немає. Ви швидко втомлюєтеся від вправ або знову відкладаєте тренування.

Недотримання режиму сну знижує активність головного мозку. Зокрема, лобової частки, яка відповідає за ухвалення рішень, самоконтроль і мотивацію. Вам буде складніше відмовитися від шкідливого торта чи змусити себе виконати зарядку.

Щоб забезпечити здоровий сон:

ввечері прогуляйтеся на свіжому повітрі;

не переїдайте під час вечері;

провітріть кімнату;

не дивіться телевізор і соцмережі за годину до сну;

прийміть ванну з морською сіллю чи аромаоліями;

лягайте відпочивати в однаковий час.

Не заважайте процесам жироспалювання й омолодження у своєму організмі. Спіть достатньо й повноцінно. І пам'ятайте, що відпочинок так само важливий для красивої фігури, як харчування і спорт. Привести сон в норму і дотримуватися режиму допоможе наш трекер — роздруковуйте, позначайте і висипайтеся як слід.

Спокійних вам ночей і насичених днів.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Не нужно сидеть на диете: как быстро похудеть

Не нужно сидеть на диете: как быстро похудеть

Питание играет немаловажную роль в процессе похудения
Плюсы и минусы пауерлифтинга

Следует ли заниматься паверлифтингом: преимущества и недостатки этого вида спорта

Пауерлифтинг может привести к увеличению физической силы