Українська

Актуально

Когда можно позволить себе картошку фри без ущерба для фигуры: 5 мыслей о еде

Когда можно позволить себе картошку фри без ущерба для фигуры: 5 мыслей о еде

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Во-первых, переставайте бояться еды. Полезное – простое. Немного вредное – вкусное. Всему есть место, мы же живые люди, умение наслаждаться – наш эволюционный шаг. Понимайте, что и зачем отправляете в тарелку и подберите нормальный адекватный баланс.

Далее текст на языке оригинала

Ваш сон та психо-емоційний стан важливіше тарілки. Мені шкода..) але їжа реально на 3 місці (якщо безвідносно конкретної людини, аналізів, цілей). А потім вже підбирається стратегія, ритм, якість. Досить демонізувати купу речей. Всю весну повертаю глютен в тарілки) все з пшеницею та житом добре. Я тільки невелика низка станів, коли його тимчасово (!) може попросити виключити фахівець. Не більше.

Міфи плутають причини та наслідки. Міфи використовують щоб бути зрозумілим широким масам.

Тепер прикол такий. Стандартна гарвардська тарілка не має рандомізовиних доліджень. Досі не має. Вона пішла родом зі Швеціі, США перейняли, адаптували. За ними світ. Але орієнтир вона таки не поганий. Далі залежить від вихідних даних. Ті ж зони довголіття мають дуже відмінні між собою раціони. А от єдність, спілкування, дестресери, ритм дня та сон, причини щастя є всюди.

Видео дня

Терапевтичні стратегії в їжі - короткострокові, іноді до 6 місяців.

Що треба для повноцінного раціону - якісні різноманітні білки, жири, пріоритетно рослинні, але з салом та вершковим маслом все добре, мінерали (сіль!), волокна (клітковина), вітаміни з купи різних джерел. Ось і все) і мінімізувати їжу з промисловим втручанням, їжа схожа на себе максимально наближена до первісного свого вигляду. Поставте якість за пріорітет. І нічого не трапиться, якщо буде ваш улюблений круасан чи картопля фрі періодично в раціоні. Трапиться, коли вони головніші за вас.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Что надо делать, чтобы убрать неприятный запах из холодильника: 5 полезных советов

Что надо делать, чтобы убрать неприятный запах из холодильника: 5 полезных советов

Из пищевой соды и воды можно приготовить пасту, которую нужно нанести внутрь холодильника и оставить на несколько часов