Українська

Актуально

Когда соль превращается в вашего врага

Когда соль превращается в вашего врага

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Многие люди потребляют такое количество соли, которое в 2 раза превышает уровень, рекомендованный Всемирной Организацией Здравоохранения (ВОЗ)!

Естественно, что соль необходима всем, в том числе и худеющим – но только в определенных количествах. Иначе она перестает быть одним и превращается во врага.

Далее текст на языке оригинала

Надлишок солі шкідливий. Чіпси, сушена риба, копчені сири, ковбаси, сосиски, солоне печиво та багато інших готових продуктів містять її у достатку. А звичка додавати сіль у страви іноді навіть не спробувавши її, може легко призвести до проблем здоров'я. Надлишок кухонної солі збільшує навантаження на серце і нирки, затримує воду в тканинах, що призводить до підвищення артеріального тиску. Затримка рідини збільшує вагу, а від цього погіршується настрій.

СКІЛЬКИ СОЛІ МОЖНА

Видео дня

У день допустимо споживати не більше 10-12 г солі. Половину - з готовими продуктами харчування, половину – 5-6 г (чайна ложка) солі використовувати на досолювання.

ЯК З'ЇСТИ МЕНШЕ СОЛІ?

- Уважно вивчайте етикетки готових продуктів. Враховуйте сіль, що міститься в готових продуктах. Вибирайте продукти зі зниженим вмістом солі.

- Додавайте сіль в кінці приготування, а ще краще - вже в готову страву на тарілці.

- Кладіть менше солі, ніж передбачено в рецепті.

- Щоб додати смаку використовуйте натуральні спеції. Це дозволить знизити кількість солі при приготуванні їжі.

- Не зловживайте готовими покупними соусами. У них багато не тільки солі, але і цукру.

Якщо "перебрали" з солоною їжею, постарайтеся відновити баланс, вживаючи більше овочів і фруктів. Не забувайте про воду.

Відсипте 5 г солі в окрему сільничку і подивіться, чи вистачає її вам на день.

Намагайтеся якомога рідше споживати напівфабрикати.

Іноді на етикетці вказується кількість натрію. Щоб дізнатися, скільки солі міститься в продукті, помножте це значення на 2,5. Іншими словами: чайна ложка, наповнена по вінця, - це близько 5 г солі і приблизно 2 г натрію.

Пам’ятайте - 1 г солі "утримує" в нашому організмі як мінімум 100 мл води.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Сравнение автомобилей BMW и Mercedes

BMW и Mercedes: какую они имеют разницу

Какие существуют различия между этими марками авто
Как быстро высушить фрукты без электросушилки: три эффективных лайфхака

Как быстро высушить фрукты без электросушилки: три эффективных лайфхака

Использование духовки для быстрого высушивания фруктов является эффективным методом
Приметы и поверья

Как правильно обращаться с посудой: народные приметы

Существующие приметы о посуде