Українська

Актуально

Как создать стильный мужской образ

Как создать стильный мужской образ

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Концепция капсульного гардероба становится все более популярной, и это не удивительно, поскольку она сочетает в себе практичность и экономию средств. В частности, это особенно актуально для мужчин, которые, как правило, не предпочитают шопинг и стараются избегать затрат времени на составление стильных образов из одежды. Современный темп жизни диктует свои правила и одним из них является быстрый выбор гардероба для любого дня и ситуации.

Далее текст на языке оригинала

Мене звати Анна Романько, я fashion-стилістка і у цьому матеріалі розповім вам про створення капсульного гардеробу на прикладі конкретних порад, завдяки яким ви побачите наскільки це може бути легким та дієвим рішенням.

Що таке капсульний гардероб?

Термін "капсульний гардероб" з'явився завдяки винахідливій Сьюзі Фокс, власниці лондонського бутіка Wardrobe, ще в 70-х роках минулого століття. Своїм клієнтам вона запропонувала компактний набір одягу, який легко поєднувався між собою і залишався актуальним тривалий час. Ця ідея стала особливо популярною завдяки американському дизайнеру Донні Каран, яка у 1985 році випустила свою відому міні-колекцію "7 Easy Pieces", яка складалася з семи практичних і стильних речей. Головна мета винаходу полягала в тому, щоб пропонувати одяг, який був би підходящим як на роботі, так і в позаробочий час.

Видео дня

Капсульний гардероб формується відповідно до потреб, сезонів, життєвих сфер і подій. Він складається з універсальних речей, які поєднуються за стилем. Наприклад, на відпочинок можна взяти капсулу з семи предметів одягу, половина з яких ідеально поєднується з повсякденним гардеробом. Головне пам'ятати, на яку подію або ситуацію підбираєте одяг. Візьмемо спортивний костюм, він чудово підійде для тренування, але не підійде на ділову зустріч.

Правила формування капсульного гардеробу від дизайнерки Анни Романько

1. У капсульному гардеробі головне, щоб всі речі гармонійно поєднувалися.

Тому, якщо у вас виникають сумніви з кольоровим підбором, оберіть нейтральні відтінки і обмежтеся двома-трьома кольорами.

2. При виборі нових елементів гардеробу, завжди надавайте перевагу комфорту, власному почуттю стилю та особистим уподобанням.

3. Під час формування капсули розгляньте ідею мати три верхи на кожний низ. І це не лише питання зручності, але й психології взагалі. За останніми дослідженнями виявлено, що наші співрозмовники частіше звертають увагу на те, як ми виглядаємо зверху, ніж знизу.

4. Зробіть собі звичкою кожного сезону проводити ревізію свого гардеробу і легко позбавляйтесь від речей, які ви вже не носите або вони пошкоджені, радить спеціаліст.

Як одягатися чоловікам

Загалом, сучасний чоловічий одяг суттєво відрізняється від того, який був популярний минулого століття. Дивно, але навіть серед мільйонерів можна помітити вибір не першокласних костюмів і вишуканих сорочок, а поєднання джинсів з білою сорочкою або гольфом. Особистий досвід спілкування з такими успішними підприємцями показує, що їм не потрібна вся ця мода та екстравагантність, оскільки їхні пріоритети більше зосереджені на заробітку грошей. У таких людей, зазвичай, не залишається багато часу на вибір стильних образів, оскільки це вимагає значної енергії, тому в їхньому гардеробі можна зустріти, наприклад, лише білі футболки та декілька пар джинсів.

Проте, виділятися та мати свій стиль реально, навіть якщо часу завжди не вистачає. Я зібрала для вас список речей, які допоможуть в цьому:

1. Класичні кеди - незаперечний базовий елемент будь-якого гардеробу. Вони ідеально поєднуються з повсякденним образом з джинсами, або можуть створити більш офіційний стиль, якщо доповнити класичним костюмом.

Останні кілька років свідчать про те, що кросівки вже не обмежуються спортивними заходами і прогулянками, а стали гідними "партнерами" навіть для класичного костюма.

Хоча б одна пара кросівок не буде зайвою.

2. Зручність рюкзака важко переоцінити для щоденного використання, особливо, якщо вам часто доводиться носити ноутбук та інші робочі засоби. Чорний або сірий рюкзак підходить до будь-якого стилю і завжди залишається актуальним у будь-який сезон.

3. Біла сорочка є необхідною складовою гардеробу для чоловіка.

"Вона може бути ідеальним доповненням до як джинсів на вечірці, так і на діловій зустрічі. Окрім білої, рекомендується мати сорочку молочного кольору, а також варіанти у джинсовому стилі або у клітинку, які можна носити також з футболками", - радить Анна.

4. Світшот або худі - універсальні речі, які підходять для будь-якого сезону. Влітку їх можна використовувати для прохолодних вечорів, восени - носити без куртки, а взимку - як додатковий шар у стильному образі.

5. Базових футболок не буває забагато.

Якщо ви знайшли ідеальну базову футболку, то варто взяти декілька екземплярів.

Ви не пошкодуєте про це.

6. Якщо ви плануєте купити одну пару джинсів і носити їх впродовж усіх сезонів, то зверніть увагу на нейтральний синій або темно-синій колір. Чорні здаються занадто зимовими, а світло-блакитні - надто літніми.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Новый тренд знакомств в Интернете

Новый тренд знакомств в Интернете

Текстовые сообщения – новый тренд знакомств среди миллениалов
Как покрасить маленькую спальню: лучшие цвета

Как покрасить маленькую спальню: лучшие цвета

Дизайнеры интерьера считают темно-зеленым универсальным оттенком
Как правильно использовать ретинол: полезные советы

Как правильно использовать ретинол: полезные советы

Следуя этим рекомендациям, вы сможете использовать антивозрастный потенциал ретинола и предотвратить побочные эффекты
Как правильно обслуживать смартфон: четыре полезных совета

Как правильно обслуживать смартфон: четыре полезных совета

Чтобы сохранить смартфон в порядке, регулярно удаляйте ненужные файлы и приложения