Українська

Актуально

Мне уже поздно начинать что-нибудь новое. Как часто вы себе это говорите?

Мне уже поздно начинать что-нибудь новое. Как часто вы себе это говорите?

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Мне уже поздно…

⠀• поздно идти на новое обучение

• поздно искать новую работу

• поздно заниматься спортом

• поздно строить новую карьеру

• поздно проработать детские травмы и построить здоровые отношения…

Далее текст на языке оригинала

Це те, що я часто чую на сесіях. Давайте розберемося із цим питанням.

 

 

⠀Ми всі дорослі люди і розуміємо, що щоб дістатись бажаного результату, потрібно вміти витримати шлях: відмови, форс-мажори, конкурентів, злозичників, заздрісників, зради, невірно обрані рішення та ін.

 

 

ТРОХИ ЦИФР:

 

 

 

Віра Вонг, модельєр

 

 

Кар'єру модельєра Віра Вонг розпочала лише у 40 років. До цього уродженка Нью-Йорка китайського походження з шести років професійно займалася парним фігурним катанням, а коли не потрапила до олімпійської команди США, пішла зі спорту.

 

⠀Чарльз Буковскі: перший роман у 50 років Американський письменник німецького походження Чарльз Буковські півжиття провів на випадкових роботах, і лише у 50 років написав свій перший роман

Видео дня

 

 

⠀Анна Марія Мозес: художниця в 78 років. Після роботи на фермі і народження 10 дітей почала малювати у 78 і продовживала ще 20 років.

 

 

⠀ У віці 45 років Мері Кей Еш заснувала найвідомішу нині компанію "Mary Kay". Власниця легендарної косметичної компанії була визнана найвпливовішою та діловою жінкою 20 століття.

 

 

⠀Опра Уїнфрі була публічно звільнена зі своєї першої роботи на телебаченні в ролі ведучого в Балтіморі за те, що "занадто багато емоцій вставляла у свої оповідання". Сьогодні, за даними Forbes, її статки оцінюються в 3 млрд $.

 

 

⠀Амансіо Ортега (господар Zara) до 37-річчя працював помічником продавця у магазині.

 

 

⠀Уявляєте, скільки труднощів успішні люди витримали. Найчастіше ми просто не хочемо (десь усередині себе) зі всім цим зіштовхнутися, тому вибираємо (саме вибираємо) кидати, а іноді й зовсім не починати, прикриваючись словами "Мені вже пізно".

 

 

 

А хтось із цієї причини навіть мріяти собі не дозволяє.

 

⠀І тут можеш задати собі питання: "Чи хочу я до кінця життя прожити цим життям, як зараз, чи хочу присвятити декілька років своєму розвитку і мати життя мрії?".

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Как уменьшить риск появления камней в желчном пузыре

Как уменьшить риск появления камней в желчном пузыре

Некоторые факторы связаны с диетой, в то время как другие факторы не поддаются контролю
Натуральные травы, которые отпугивают насекомых

Какие растения следует посадить возле дачного туалета, чтобы отпугивать мух

Попробуйте отпугнуть мух с помощью лаванды, мяты и базилика
Что нельзя мыть в посудомоечной машине

Что нельзя мыть в посудомоечной машине: как предотвратить нежелательные повреждения

Эту посуду лучше мыть вручную, чтобы уберечь ее от возможных повреждений в посудомойке