Українська

Актуально

Мой опыт сыроедения: плюсы и минусы

Мой опыт сыроедения: плюсы и минусы

БЛОГ

ИСТОЧНИК

"Сыроедение", как вы понимаете, совсем не от слова "сыр"))) Хотя его я очень люблю! Да, я отказалась от любимого сыра, мяса, рыбы, молока, кефира, хлеба, каш и прочего. В моем рационе на два месяца остались только свежие овощи, фрукты и орехи! А из напитков только вода!

Далее текст на языке оригинала

Це справді дивовижний і незамінний досвід! І хоча мої груди повного другого розміру лишилися в тому періоді життя, я не жалкую ні про що!

Отож плюси:

- з'явилося відчуття чистоти всередині;- помітила, що кишечник очищається, як ніколи;- шкіра стала такою гладенькою, що постійно хотілося себе торкатися;- зникла крепатура;- тренуватися стало легше, вага штанги майже не відчувається;- зникли закисання очей, нежить, прищі;- вранці забувала почистити зуби, оскільки ніякого дискомфорту в роті не було;- минула невідома алергія (тепер знаю, що на м'ясо);- відкрилася економія грошей у 10 разів (кафе, маркети, обіди в ресторанах, кава з подружками відпадають)!

Видео дня

З часом починаєш розуміти, що життя 90% людей обертається навколо їжі! Це жах!

Я вирішила стати сироїжкою не з міркувань про схуднення чи небажання вбивати тварин, просто мені від однієї людини потрапила до рук книжка Маї Гогулан "Закони правильного харчування". А я як практик все перевіряю на собі! Вручаючи її, мені сказали так: "Прочитай перші 100 сторінок і ти все зрозумієш!" Так і сталося! Мені просто захотілося очищення свого тіла! Причому не було ніякого голоду, страждань чи запаморочення! Я думаю, що з думками про схуднення такого не витерпіти морально, працює тільки глибша мотивація!

Мінуси:- схудла з 55 до 48 кг (труси xs стали великими – це реально незручно)!!!- почали виднітися ребра, кістки, зникли груди та округлі сідниці!- стан – супер, а ззовні – жах!- ти постійно під пильною увагою друзів та знайомих – тебе закидують питаннями!

Я навчилася сприймати смак помідорів (вони солонуваті), фруктів (вони справді дуже солодкі), відчула ТОТАЛЬНИЙ СПОКІЙ!

Відразу попереджаю: не раджу нікому йти в цей заплив довше ніж на 1–2 тижні! За тиждень ви відчуєте всі плюси, але не встигните відчути мінуси! Навіть більше, я наполегливо рекомендую такий досвід людям з поганим випорожненням. Ви відчуєте, як працює вода та клітковина з овочів та фруктів, і точно введете у свій щоденний раціон більше свіжої їжі!

У всьому має бути баланс! Учіться на чужих помилках ;)Зараз до овочів та фруктів я додала: яйця, рибу, індичку, кисломолочні продукти, гречку, макарони, цільнозерновий бездріжжовий хліб!

Досвід дає мудрість ;)

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Что означает потеря обручального кольца: народные приметы и поверья

Что означает потеря обручального кольца: народные приметы и поверья

На протяжении всей истории обручальные кольца ассоциировались с тайными и мистическими свойствами, поскольку они олицетворяют вечную любовь
Приметы и поверья

Что сделать перед отъездом, чтобы повезло в пути: народные приметы

Какие существуют приметы о путешествиях
Асаны йоги для облегчения боли в спине: позы, которые помогут

Асаны йоги для облегчения боли в спине: позы, которые помогут

Эти асаны помогают раскрыть плечи и грудную клетку, укрепить спину и растянуть бедра