Українська

Актуально

Почему не нужно сбивать температуру

Почему не нужно сбивать температуру

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Взрослым – до 38,5, немного потерпите. Детишкам – до 38 и то, по самочувствию. Страдания не нужны. НО. Тело не просто так выдает такую реакцию.

Далее текст на языке оригинала

Сьогодні писала клієнту, що якщо тіло норм, то з вірусами (та і загалом інфекціями) все доволі прозоро:

Якщо лікуємо - здорові за тиждень

Якщо не лікуємо - здорові через 7 днів

Так от, температура.

Кому не можна не збивати - дітки з епілепсією, судомними патологіями (включно з РАС), дорослі - ВІЛ, при суперінфекціх, реально важкі стадії аутоімунних, діагнози в дуже гострих станах. Загально іншим - ви в змозі перенести нагрівання тіла на 2 доби.

Я спрощу: оця лихоманка на 1-2 дні - це той еволюційний процес, який допомагає вижити. Який тренує імунну систему, бо вона виховується торканнями. Який дає результат. Тіло нагріває шкідливий агент, щоб зробити вразливим ворога та вбити. Та не дати інфекції розгорнутися в довгі наслідки. Більш менш зрозуміло? Літнім людям - тільки оцінити загрозу з боку хронічних захворювань (ризики тромбозів, тромбофлебітів й ін питання судин).

Видео дня

Коли горить та важко - не пити гарячі напої, давати електроліти, мінеральні води. Якщо послаблення стулу (є такая реакція на жар) - природні сорбенти 1-2 рази. Алергіки - не пийте значні дози вітаміну С, він підсилює гістамін, дуже більше реакцій. Дівчатка хто не їсть м’ясо - не пийте стільки цинку, метал виштовхує метал, будете з залізодефіцитом ще швидше.

Харчування в дні жару - за бажанням, але краще давати температурно оброблені овочі, білок (риба, яйця, бобові), ківі-слива-ягоди-циртус за бажанням, картопля печена-гречка, так, мінімал.

Що давати:

• рясне питво

• сон

• не їсти без апетиту

• електроліти та вітаміни групи В

• під питання вітамін А, але мета вітаміну А - перервати потенційне додаткове навантаження зовнішніх патогенів на слизові. Для таких цілей має бути в рідкій формі, їм необхідно "обробити" порожнину рота. Але це так вже, деталі

• сорбент. Є пост про природні типи сорбентів - тільки в пікові дні: хітозан, цеоліт, бентоніт, можна бурштинову кислоту ще

Любі, думка не нова, але прошу - з практики, суб'єктивна, після 16000 клієнтів на купи роботи з лікарями в супроводі.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Астрологический прогноз для уверенности и самооценки

Эти знаки зодиака станут более уверенными в себе в 2024 году

Прогноз для Козерогов, Рыб и Львов
Что подарить любимому: варианты подарков, которые порадуют любого мужчину

Что подарить любимому: варианты подарков, которые порадуют любого мужчину

Выбрав одну из этих идей подарков, вы можете гарантировать незабываемый и успешный праздник для особых мужчин в вашей жизни
Почему отбеливатель и уксус не подходят для всех типов уборки

Почему отбеливатель и уксус не подходят для всех типов уборки

Почему универсальный раствор не всегда эффективен?
Как подготовить собаку к долгой разлуке: важные советы

Как подготовить собаку к долгой разлуке: важные советы

Что делать, когда нужно уехать без питомца