Українська

Актуально

Волшебный напиток, с которого нужно начинать свой день

Волшебный напиток, с которого нужно начинать свой день

БЛОГ

ИСТОЧНИК

Вы знаете, какова одна из самых популярных тем в постах блоггеров, нутрициологов и диетологов после новогодних праздников? Это тема "детокса".

В "детокс" люди верят, на него надеются и любят, наделяя его почти волшебными свойствами.

Далее текст на языке оригинала

Детокс у масовій свідомості — це синонім схуднення, омолодження і відновлення ("сяюча" шкіра тощо). Обіцянки "очистити від шлаків" широко використовуються в рекламі різних товарів, і є некоректними й ненауковими.

Що таке детоксикація?

Це процес очищення організму від токсинів шляхом їх знешкодження і подальшого виведення.

Детоксикацію можна проводити за допомогою різних методів, які, переважно, використовують у відділеннях інтенсивної терапії (екстрена детоксикація), а також хімічними та фізичними методами.

Також вона може бути природною.

Видео дня

Саме взимку найлегше довести себе до дефіциту води

Природна детоксикація відбувається через: легені (вуглекислий газ), шкіру (молочна кислоту та токсичні речовини, що виводяться з потом), печінку (виробляє ферменти детоксикації, які зв’язують токсини й перетворюють їх у нетоксичні форми), нирки (забирають продукти обміну речовин і токсини з крові й виводять їх із сечею), кишечник, імунну систему (поглинання токсинів за допомогою фагоцитозу та зв’язування з білками крові).

А знаєте, що найбільше впливає на процес природної детоксикації? Особливо зараз, взимку?

Не повірите.

Вода.

Саме взимку найлегше довести себе до дефіциту води, бо пити в холодну пору року хочеться менше.

В журналі The Lancet було опубліковано дослідження, наскільки важливо пити воду та уникати зневоднення. Не лише тому, що вода — це ідеальний розчинник і в ній відбуваються всі біохімічні реакції та з нею легше виводяться шкідливі речовини, а ще й тому, що хронічне зневоднення веде до розвитку багатьох хронічних захворювань.

Для своєї наукової роботи дослідники вимірювали рівень натрію. Його концентрація в організмі залежить від об'єму води, яку ми випиваємо. Чим більше рідини, тим більш розведеними будуть електроліти, включаючи натрій. Це подібне до того, як залити воду у пересолений суп.

Чим більша концентрація певних речовин в крові та сечі, тим важче працювати серцю, ниркам, печінці та мозку. Це може привести до інсульту, серцевої недостатності. До того ж, згідно з цим дослідженням, люди з високим рівнем натрію частіше помирали у молодому віці.

Скільки води потрібно пити щодня?

Є спеціальна формула: 35−40 мл на кг маси тіла. Ідеальної маси тіла. Тому людям із надмірною вагою та ожирінням потрібно із цієї формули вирахувати кілограми жиру та рідини.

Загалом, для людини, яка має нормальну масу тіла, це приблизно 3 літри на добу. З цих трьох літрів частина води міститься в овочах, фруктах, ягодах, готових стравах і напоях.

Починайте день зі склянки простої теплої води. Якщо вам зовсім "не смачно", додайте трохи лимона, але я б рекомендувала спробувати чисту воду.

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты Bewell гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Другие новости

Новый тренд знакомств в Интернете

Новый тренд знакомств в Интернете

Текстовые сообщения – новый тренд знакомств среди миллениалов
Как покрасить маленькую спальню: лучшие цвета

Как покрасить маленькую спальню: лучшие цвета

Дизайнеры интерьера считают темно-зеленым универсальным оттенком
Как правильно использовать ретинол: полезные советы

Как правильно использовать ретинол: полезные советы

Следуя этим рекомендациям, вы сможете использовать антивозрастный потенциал ретинола и предотвратить побочные эффекты
Как правильно обслуживать смартфон: четыре полезных совета

Как правильно обслуживать смартфон: четыре полезных совета

Чтобы сохранить смартфон в порядке, регулярно удаляйте ненужные файлы и приложения